Advertisement
Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS
 
کندالینی ریکی kundalini reiki نسخه PDF چاپ ارسال به دوست
نگارش یافته توسط Admin   
03 شهریور 1388 ساعت 21:13

کندالینی ریکی kundalini reiki

کندالینی ریکی توسط آقای اوله گابریل سن ole gabriyelsen به این سیاره زمینی آورده شد.او یک استاد مدیتیشن است و الهام بخش خیلی از مردم دنیا بوده است.کندالینی ریکی نتیجه مستقیم ارتباط پاک و طولانی مدت آقای گابریل سن با استاد کاتومی چوکان سکندری میباشد.

استاد کاتومی برای کسانی آمده است که در این دنیای متحول به دنبال آگاهی جهانی می گردند و می خواهند این آگاهی به دست آمده را به نفع عموم مردم استفاده کنند. انرژی این معلمین به این منظور هدایت شده است تا بتواند ذهن و جسم را شفا بخشد و بر نخوت و خود سری های عقلانی چیره گردد.هدف روشن او از فعال سازی کندالینی که به توسعه آگاهی جهانی صلح نور و عشق منجر شود (همین الان نیز ممکن است و هدفی دور نیست).

کندالینی ریکی سعادتی بزرگ است و ما از آقای گابریل سن و کاتومی برای این هدیه شگفت انگیز سپاس گزاریم.

تفاوت کندالینی ریکی با ریکی اسویی

 

در ریکی اوسویی و سبکهای مشابه که دارای سمبل می باشند در حقیقت سمبل محدود کننده نیت و خواست می باشد, یعنی هر سمبل برای یک کار خاص می باشد و امکان اینکه استاد بخشی از توانمندیها را در قالب سمبل ارائه ننماید نیز وجود دارد ، در حقیقت سبکهای دارای سمبل صرفا" با سمبلها ، بخشهایی از انرژی آن سبک را در دسترس قرار می دهند و بسیاری از بخشهای آن در سایه ای از ابهام و اسرار باقی می ماند که کم کم کشف و آشکار می شوند.

اما در کندالینی ریکی و سبکهای فاقد سمبل شما با تمام طیف انرژی آن سبک مستقیما" در ارتباط خواهید بود ، این به آن معنی است که شما با حجم انرژی بیشتر و فراگیرتر در ارتباط هستید.

البته این به معنی نفی و یا برتری سایر سبکها نیست بلکه ماهیت و نوع این سیستمها در گستره خاص خود می باشد.

 

اطلاعات بیشتر در مورد کندالینی ریکی

 

شخصی که کندالینی اش بیدار شده اما به خطا میرود یا اینکه مشکلات دیگری با انرژی کندالینی دارد میتواند از کندالینی ریکی کمک بگیرد.علاقمندان به کندالینی ریکی باید از کندالینی ریکی یک شروع کنند,حتی اگر از سیستم های دیگر همسویی دریافت کرده باشند.

ما عموما آن را به صورت همسویی های استاندارد ،پیوسته و یکپارچه ارائه میدهم. زیرا اعتقاد ما بر این است که راه درست آن اینگونه است.

ما همه محتوا را به منظور سهولت استفاده در سه جزوه راهنما گردآورده ایم.

شما همچنین راهنماییها و پیشنهاداتی رادر این کتابچه دریافت خواهید کرد ، ما این موضوعات را
بی دلیل نیاورده ایم با گذشت زمان و تجربه ای که از کار کردن با این انرژی به دست می آورید مناسب ترین راه انجام چیزهایی که مناسب شما و کسانی است که با آنها سرو کار دارید را پیدا خواهید کرد.

هنگام دریافت همسویی ها لطفا روی صندلی راحتی بنشینید و بازو هایتان را روی دسته آن قرار داده یا اینکه دستانتان را روی ران ها قرار داده طوری که کف دستانتان رو به آسمان( بالا) باشد (حالت دریافت).

هنگام همسویی های کندالینی1 و2 چشمانتان را ببندید و از راهنمایانتان و از آقای کاتامی بخواهید که بر همسویی نظارت کنند و آنها را برای این کار فرا بخوانید.

شما مجبور نیستید که هیچ کاری انجام دهید فقط آرام باشید و از تجربه خود لذت برید که بین 20تا 30 دقیقه به طول می انجامد. شما ممکن است که پایان یافتن آن را احساس کنید یا اینکه ممکن است در طول همسویی به خواب رفته و بعدا از خواب بیدار شوید.که مشکلی نمی باشد.

بعد از همسویی کندالینی ریکی سطح 2لطفا مدیتیشن کندالینی و متوازن کردن را قبل از دعوت به همسویی انجام دهید.

تجربه هر کس از همسویی متفاوت است بعضی هیچ احساسی ندارند! ولی تعدادی نیز احساسات بسیاری دارند و بعضی نیز چیزهایی می بینند.همسویی شما با تمام جزئیات ان همان چیزی است که مناسب شماست.

کاملا طبیعی است که انرژی بسیاری را در همسویی های کندالینی ریکی دردستانتان یا پاهایتان احساس کنید که اغلب در طی پیشرفت در سطوح مختلف افزایش می یابد. ولی اگر شما چنین حسی ندارید نگران نباشید. ممکن است احساس انرژی برای شما بیشتر طول بکشد به هر حال بالاخره رو به راه خواهد شد.

 


 
تاریخ بروز رسانی ( 26 مهر 1393 ساعت 11:13 )
 
< بعد   قبل >
 
Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS

گفتگو